Televize - Nova - reklamy

12. únor 2008 | 17.38 |
Přijdu domů a pustím si televizi.. jako zvukovou kulisu.. televize u mě doma běží více jak polovinu času, co doma trávím. Již ve chvíli kdy šahám po ovladači, mačkám ze zvyku knoflík označený číslicí 3, pod kterým mám naladěnou TV Nova... televizi, kterou mám rád čím dál míň a to hlavně z důvodu, kterým se ona tak chlubí - že má NEJlepší, NEJaktuálnější a NEJsledovanější zpravodajství v ČR... no, nevim.. asi to tak je, i když to nechápu.. Mě osobně už kvůli tomu NEJ jde "na nervy"

.. nesnáším chvástání (se) a vykřikování do světa ve stylu "Já jsem ten nejlepší"... a to nemluvím o stylu, jakým na Nově zprávy dělají - stylem "hnát se za senzací za každou cenu". I z dobré zprávy udělají špatnou, protože o těch se přeci jen mluví bohužel mezi lidmi více a déle, než o těch dobrých. Nikdy asi nezapomenu reportáž o tom, že silničářům zbyly peníze za loňskou zimu a protože ta letošní je poměrně teplá, tak budou opravovat silnice a TV-Nova z toho udělala zprávu, která měla děsit řidiče, protože se bude jezdit po uvedených silnicích střídavě pouze v jednom pruhu.. né reportáž o tom, že se nám bude jezdit za pár dní zase o něco pohodlněji...


Co mě dorazilo úplně je zpravodajství snad každých 20-30 minut zejména v podvečerních (chcete-li pozdně odpoledních) hodinách. Nevím jak je tomu v průběhu celého dne, protože tolik času doma naštěstí zase netrávím, abych věděl, že je (nebo není) tomu tak po celý den, ale večer, když přijdu domů a pustím si kriminálku (všimli jste si, že je kriminálka LasVegas, New York, Miami, co bude dál Washington ??) tak před každou reklamou (na kterou jsme byli donuceni si zvyknout již před lety), která dělá cca 1/4 promítací doby seriálů se ještě objeví moderátor, který sice za nic nemůže, ale jeho ústy si Nova hraje na ČT24 a tak mi jde na nervy i když vím, že jen dělá svoji práci... no síla... a takhle to pokračuje celé odpoledne až do 19:30ti...

Co s tím? Náprava je jednoduchá, přepnout na jiný kanál... o Bože, co to vidím? Na ČT1 také reklama... a co ČT2? Film! zázrak, jsem mile překvapen, bohužel je už v polovině, tudíž nemá moc význam ho začít sledovat... asi budu "muset" ČT2 zahrnout do svého vědomí o stanicích, na které se dá občas dívat... tak zbývá poslední kanál - Prima... opět reklama... zkrátka a dobře NEUTEČETE!

Ve chvíli, kdy zaslechnu, že v případě, že si koupím jogurt, po kterém zaručně zlepším svoji linii a nebudu s ním spokojen, tak dostanu další dva zdarma mě přepadá záchvat smíchu spojeného se začínajícím šílenství a televizi vypínám zcela... není ještě ani 21 hod a sladce usínám a objímám svoji milovanou Janičku a jsem neskonale spokojený a rád, že ta černá bedna co stojí na stolku mě nestála ani korunu, protože je mého kamaráda, který ji nemá kam dát... bedýnka je to totiž na dvě věci... no tak, nebuďte hned neslušní, já myslel VELKÝ KULOVÝ :)

I když... ani korunu není tak úplně pravda... ať už se dívám nebo ne, měsíční poplatek ČT řádně odvádím... ale to už mám v povaze, být poctivý blbec, co občas nemá sílu zmáčknout červené tlačítko ovladače místo "trojky"..

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Televize - Nova - reklamy vojtahavel 13. 02. 2008 - 15:41
RE: Televize - Nova - reklamy kubka 19. 04. 2008 - 21:40