Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz

8. únor 2017 | 19.56 |

8. února 2017 - z kdysi poměrně hojně navštěvovaného blogu se stává jakýsi pomníček strastí s mým aktuálním autem a to se mi nelíbí. Nedělám si iluze, že bych si v dohledné době našel znovu čas na psaní, ale nechci, aby to tu úplně chcíplo. Zatímco Twitter jsem si opravdu oblíbil (i proto, že jsem jej dokázal s pomocí bratra a admina implementovat na tyto stránky), Instagram mne až tak neoslovil.. (asi právě proto, že ho nemám implementovaný ve stránkách) no a v duchu úvodu blogu "když už netrousím, alespoň občas cvakám", rozhodl jsem se nenechat to zde úplně chcípnout právě díky fotkám. Sem tam, ale určitě častěji než napíši, zveřejním nějaké to foto v rubrice "Stálo to za to", která  by měla odrážet mé životní radosti. Myslím, že tuto rubriku bych mohl mít opravdu rád :) a to nejen proto, že bude časově poměrně nenáročná ;). Doufám, že tu zase bude alespoň na co koukat, když už tu není moc co číst...

21. února 2016 - úprava levého sloupce (promazání odkazů, změna počítadla)

16. května 2014 - promazání odkazů v levém sloupci, přidání pár nových, aktuálně využívaných.

10. května 2014 - prodal jsem mašin(k)u, skončila tak další etapa mého života, života motorkáře. Bylo to super a jsem šťastný a vděčný, že všechny krizovky dopadli geniálně, uff :). Andělé strážní si teď snad konečně trochu uleví ;). Je to pro mne větší změna, než si kdo dokáže představit, je v tom kus sebezapření a také sebemrskačství. Je to konec a nový začátek, začátek toho zodpovědnějšího života. Dodržel jsem, co jsem kdysi slíbil, motorka je fuč. Je fuč věc, kvůli které jsem začal vlasntě psát (a díky které jsem získal dva naprosto nejúzašnější přátele). Motorka byla nezastupitelnou součástí tohoto blogu. Motorka je fuč, dobrý důvod to zde trochu "provětrat". Změnil jsem styl blogu (pozadí), záhlaví (titulek - díky Pavle) a spřeházel rubriky dle aktuálních "priorit". Líbí se mi to, snad i vám, mým  věřným (i náhodným) "návštěvníkům! :)

29. března 2014 - díky časovému odstupu od máminy smrti a zejména díky narození synka vnímám svět zase trochu jinak než dřív a tak jsem vyměnil "chytrou větu" za aktuální, půjčenou tuším "od Homolků". Tato je natolik přesná, že bych s ní rád vydržel.... Zároveň jsme se dal do aktualizace profilu, ale byl jsem překvapen, jak tento jsem upravoval velmi, velmi málo.  

19. ledna 2014 - přidán odkaz na vcelku zajímavý, ačkoli lehce "mužsky bulvární" web muži.cz

5. prosince 2013 - přidán odkaz na blog mé kamarádky, ta se zabývá tématikou, která by mohla zaujmout nejednu zasloužilou blogerku ;) Odebrán odkaz na "sestavte si svůj notebook", projekt je již zřejmě nefunkční (VBI).

xy. října 2013 - asi si nešlo nevšimnout, že jsem vyměnil titulek blogu. Důvod? Jednak se snažím prodat jednu z mála mých movitých životních radostí a druhak ... jsou "některé záležitosti" více než na <->... Když už jsem byl v těch úpravách, vyměnil jsem svoji fotku za aktuální ("zestárli jsme lásko...") a upravil profil. Do třetice jsem přeházel rubriky blogu, aby jejich pořadí lépe korespondovalo s obsahem blogu. Že jsem vyměnil "chytrou větu", zrušil úvodní text blogu (hodnocení) a pozměnil popisek blogu je asi nepodstatné..

20. srpna 2013 - sakra, to je doba, co jsem na blogu nic nezměnil, jen připsal pár článků... a právě proto píši vlastně nyní... celkově se na píše.cz (zdá se) mnohem méně píše a proto jsem si mohl dovolit, navzdory permanentnímu nedostatku času, který jsem schopen věnovat blogování a blogerské komunitě, přidat další "přátele" do seznamu. Pevně věřím, že se občas i tam zastavím, neb články mi přijdou (dle náhledů) čtivé a zajímavé. Kdo chybí, dočká se (možná) později. "Tam nespěchej, dočkáš se,  všichni se dočkáte..." - kdo ví odkud tato hláška je? :)

21. června 2012 - odebrání následujících odkazů:

- ER-5 web + fórum - z důvodu praktického rozpadu této komunity

Chochoviny - pro velmi dlouhodobou nečinnost autora webu :(

Shop - centrum - ani nevím, proč jsem to sem kdysi dával

DataPoint - nejedná se o natolik zajímavý a výjimečný e-obchod, abych na něj nadále odkazoval

Nejen o železnici - vlaky mám pořád stejně rád, ale není to vyloženě mé hobby

Plánovač tras - kdo nezná GoogleMaps, má asi "lepší trasovač" a můj odkaz nepotřebuje

přidání odkazu: Roadbook.cz - založením autorů i obsahem mně velice blízký blog ;)

2. května 2012 - přidány dvě nové rubriky: Hláška dne a M-Škoda tuning. K založení té první mě vede pouhý fakt, že občas kdosi z okolí zaperlí natolik, že to stojí za zaznamenání a zveřejnění.  K založení té druhé se dokopávám od prvopočátku blogu, nyní jsem seskupil snad dostatek materiálu na to, abych se jí mohl začít věnovat, ačkoli z většiny půjde zřejmě o odkazy na Papričku.

11. března 2012 - tak trochu mě mrzí, že si drtivá většina čtenářů neproklikává "pracně vytvořené" odkazy vedoucí z článků většinou k fotkám, které bych řekl stojí za zveřejnění, případně vhodným způsobem doplňují či obohacují článek samotný. Snad větší popularity mé galerie na papričce dosáhnu nyní, po vytvoření velké ikony papričky a umístění do menu. Tímto děkuji bratrovi za odtajnění záludnosti potřebných zdrojových kódů ;). Ruku v ruce s touto změnou bylo nutné pozměnit umístění jednotlivých částí menu.  

28. února 2012 - odebrána z odkazů ikonka odkazující na blog mého bratra a nahrazena odkazovací ikonkou na server pro dospěláky - amatéři.cz ... jsem zvědavý, kdo to bude první komentovat :-D

10-11. února 2012

- po letech jsem vyplnil a zpřístupnil svůj profil

- změnil jsem název blogu z původního: "Život Davida Havla nejen s ER-5"  na výstižnější  "Životní facky a pohlazení Davida Havla"

- ruku v ruce s touto myšlenkou došlo k vytvoření a výměně původního titulku blogu za stávající

- rovněž popis blogu jsem změnil z  "ER-5, VW Golf II, Acer, GoClever a osobní život"  na výstižnější "Poznámky a občasné zápisky průměrného člověka a občasného motorkáře".

- tzv. chytrá věta se dočkala též úpravy. Na první pohled změna malá, při zamyšlení se veliká: "život je otázkou priorit" => "Život je především otázkou možností. Teprve poté priorit"

- přehází odkazů a přidání pár tipů na zajímavé pisálky.


2011

13. října 2011 - menší úpravy v odkazech a "přátelích"... sem tam něco odebráno, sem tam něco opraveno, změněno a něco málo přidáno. Kdo hledá, najde. Kdo se zajímá, ten už má ;) aneb já jen tak, že sem tam taky něco udělám. 

11. ledna 2011 - po vzoru Jarmíka jsem se rozhodl zveřejnit "to nemnoho" z pohledů, které dorazí do mé (naší) poštovní schránky. K tomuto účelu využívám galerii na Papričce.

7. ledna 2011 - do odkazů přidáno další dobré čtení (na které taky nemám čas) a to web D-Fens Weblog a B-Road


2010

28. prosince 2010 - přidán odkaz na web "Velkého Chocha" :-D - kolegy motorkáře, který si toto zasloužil za svůj originálně jadrný a přesto tak přesný popis toho, jak se začíná na motocyklu :-D

1. prosince 2010 - málo píši, málo čtu... byly doby, kdy jsem měl jak na jedno, tak na druhé mnohem více času a asi i chuti. Byla to doba, kdy jsem si přidával "přátele" do seznamu jednoho za druhým a četl a četl... nyní nečtu ani ty blogy, co mám opravdu rád zdaleka tak často, jak bych chtěl. Tím spíše jsem se rozhodl ze seznamu odstranit blogy, které se dlouhodobě neaktualizují, případně jsem si téměř jist, že je v dohlednu nebudu pročítat a nebudu se cítit o nic ochuzen. Jsou to následující: CyberMageFroll - již nebloguje, Klementův moped - přesunut na nepíše.cz, Keigi - již dlouho nepíše, Balina - jediný ryze sexuální blog který znám (pokud nepočítám NewOld :-D), který se již Bohužel nerozvíjí,  JK píše - jelikož máme zpět našeho Tenisáka a já navíc hubnu, "budhismu" fandím čím dál méně, David a Janča píše - už nepíší a navíc pro mě články nebyly tak poutavé, jak jsem se myslel že budou, jelikož USA je přeci jen dál než jiné státy... Alf - nepíše a přitom to vypadalo, že jsem našel technicky založený blog přesně dle mého ražení. Walome - nepíše a já teprve dnes zjistil, že se z něj stal Zlomený meč!, Film - nepíše a jen tak už psát asi nebude, páč toho má moc a moc... S některými jsem se loučil opravdu nerad, jiné upadnou do zapomnění s duší lehkou... Když už jsem byl v té administraci, rozhodl jsem se pro úpravu rubrik a podrubrik (složek a rubrik). 

- podrubrika automobility byla přesunuta z "Myšlnek a sdělení" do nové rubriky "Automobility" a přejmenována na "ostatní". Podrubirka "VW Golf II 1,3 LPGbyla přesunuta z rubriky "Vzpomínky" do rubirky "Automobility". Byla vytvořena podrubirka "Ford Fiesta", "Řidičům z povolání", "Škoda 120 LPG" - jak jinak než v rubrice Automobility.

Aby toho nebylo málo, pohrál jsem si i s odkazy: přidal jsem e-cat.cz aneb ND pro Vaše auto, (web mi přijde přívětivější než AutoKelly), odebral jsem odkaz na testy k získání ŘP a odkazy na zasílání sms z brány 02 a Vodafone byly nahrazeny odkazem "Free SMS", z které lze odesílat zprávy na všechny operátory. 

Nicméně pro Vás možná nejzajímavější a rozhodně nejvíce viditelná změna je v mém profilu, kde jsem nahradil již dlouhodobě neaktuální fotku svého zevnějšku za tu, na které jsem si vcelku podobný ;) 

David Havel 2009Já 10_2010

16. listopadu 2010 - změněna anketa blogu na anketu o spoření - viz. tento článek, ke kterému prioritně přísluší.

12. října 2010 - do přátel přidán web výletnici.svetu.cz , který je mi svým zaměřením více než sympatický ;)

7. října 2010 - změněna anketa blogu, aneb obnovena ta staronová o letošní moto-sezóně... vloni hlasovalo pouhých 17 lidí, a to následovně:

47% prohlásilo sezonu za vydařenou a motorku má uklizenou

29% tvrdilo, že jezdí celoročně a 12% čekalo ještě na pár hezkých dní... (k této skupině patřím zatím ještě pořád i já)

stejně tolik, tedy 12% z motorkářů již plánovalo novou sezónu a motorku již nechávali odpočívat... Letos otázky malinko pozměním, jelikož se domnívám, že odpověď sezóna mi protekla mezi koly nemůže chybět

14. září 2010 - přidán odkaz na první web o počasí, který mi přijde přehledný ;)

9. září 2010 - přidán odkaz a to hned na pozici první.. Motoškola, toď teoretický základ každého motorkáře

24. července 2010 - přidán odkaz na web zabývající se mapováním, a snahou pomoci, chátrajícím sakrálním stavbám, které často stojí za shlédnutí, alespoň dokud ještě stojí...

9. června 2010 - opět změněna anketa blogu, tentokrát se téma týká pohonných hmot pro vaše plechové miláčky

1. června 2010 - nebezpečně se mi přiblížil termín závěrečných zkoušek na řidičské oprávnění pro řízení nákladních automobilů bez omezení tonáže a proto jsem změnil anketu... pochlubte se ;)

21. května 2010 - přidáno pár odkazů, které dle mého soudu stojí za prozkoumání a nebo je často využívám (Motoshop Ústí nad Labem, časopis MotoRoute, autoškolácké testyČeskoslovenská filmová databáze )

18. března 2010 - blog rozšířen o stejnojmennou externí galerii pocházející rovněž z dílny našeho admina :) http://davidhavel.papricka.cz/ Paprička tak zcela nahradí již nepoužívanou (jelikož minimálně navštěvovanou) místní galerii.

11. ledna 2010 - v souvislosti s tím, že jsem přišel o práci, jsem vytvořil novou anketu blogu...

8. ledna 2010 - vytvořena nová rubrika pro "nové" auto ;) na článku se pracuje..

3. ledna 2010 - jak jsem již avízoval dříve, změnil jsem opět titulek blogu. Velice zdařilý podzimní design, který byl vzhledem k datu v kalendáři slušně mimo mísu, tak nahradil titulek graficky příliš nevyvedený, ale můj :). Opět jsem vycházel z původního pozadí (budíky Kawy ER-5 ) a k tomu jsem chtěl vyjádřit nejen téma tohoto blogu , ale zároveň i vytvořit reklamu výrobkům, kterým se věnuji více než v jednom článku nebo těm, s kterými jsem maximálně spokojen. Pokud vidíte stále podzim, zmáčkněte F5. Váš David.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz adio45 04. 01. 2010 - 17:05
RE(2x): Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz davidhavel 08. 01. 2010 - 09:13
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz vojtahavel 09. 01. 2010 - 19:44
RE(2x): Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz davidhavel 10. 01. 2010 - 14:56
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz milan* 12. 01. 2010 - 00:00
RE(2x): Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz davidhavel 13. 01. 2010 - 08:14
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz adio45 20. 03. 2010 - 23:09
RE(2x): Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz davidhavel 23. 03. 2010 - 19:29
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz milan* 01. 06. 2010 - 16:14
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz parizek 07. 10. 2010 - 20:32
RE(2x): Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz davidhavel 07. 10. 2010 - 23:31
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz parizek 18. 11. 2010 - 13:29
RE(2x): Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz davidhavel 18. 11. 2010 - 16:26
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz brašule 16. 02. 2012 - 13:30
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz lentilka®sdeluje.cz 23. 01. 2014 - 06:58
RE(2x): Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz davidhavel 23. 01. 2014 - 17:43
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz lentilka®sdeluje.cz 11. 05. 2014 - 08:31
RE(2x): Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz davidhavel 11. 05. 2014 - 11:57
RE: Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz modry 16. 02. 2017 - 08:21
RE(2x): Nejnovější aktualizace na davidhavel.pise.cz davidhavel 19. 02. 2017 - 12:22