Mimoňské války nebudou aneb opět jde o prachy?

10. březen 2008 | 20.17 |
Převzato z: http://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/mimonske_valky_20080305.html

Krajští radní považují za vhodné zatím využívat plochu ke krátkodobým akcím. Hlavním hlediskem je bezpečnost účastníků, proto Vít Příkaský vyloučil, že by se tu ještě konaly Mimoňské války.
"Jestliže se tu sejde třicet tisíc lidí, pak ani nejlepší organizátor nemůže garantovat, že se mezi nimi nenajde jeden, který se napije a vyjede autem," komentoval Radim Zika.
Kraj proto určil systém, podle něhož se organizátoři mohou obrátit na správce letiště – krajskou správu silnic se sídlem v Sosnové.
"Podmínkou je souhlas města Ralska, pak povolení příslušných orgánů a zajištění bezpečnosti účastníků," přiblížil Vít Příkaský.
Pro zajištění bezpečnosti mimo organizované akce jsou kolem letiště instalované zákazy a omezení, na jejichž základě může zasáhnout policie, pokud je někdo poruší.


převzato z: http://www.mimonskevalky.cz/diskuse.htm

Monika MV

jinak do teď tu nebylo co psát protože je to dokola.Takže dne 19.3.08 je další zasedání zastupitelstva, kdy chceme žádat o revokování usnesení sz lednového zasedání.To znamená že žádáme o povolení uskutečnění našich akcí s tím že máme zájem zaplatit danou pokutu, ale žádáme o menší snížení.Nemáme zájem platit pokutu soudní cestou, ale ve vlastním zájmu normálně.Naše právnička řekla že jsme ve vyhlášce nepochybili jak píše obec, ale s občanského hlediska jsme si vědomi že jsme to nezvládli obci jsme se řádně omluvili a nabídli jsme odškodnění ve prospěch obce.Sandy chtěljim vysvětlit že je opravdu neokrádal, ale každý si řekne že dnes okrádá každý tak proč ne pan Rydlo.Co se stalo už se nedá vrátit my chceme obci dokázat že máme s nimi dobrý úmysl a že chceme s nima nadále spolupracovat(proto by jsme byli sami proti sobě kdyby jsme si je úmyslně chtěli rozházet)Navrhli jsme tak dokonalý systém kdy bude perfektní kontrola ze strany obce kdy jim opravdu můžeme dokázat že na akci nejezdí 20 000 aut.Takže to je trochu k objasnění situace i když si myslím že se to tu psalo už několikrát.Takže máme zájem se s obcí vyrovnat a nadále s nimi spolupracovat, teď to jen záleží na domluvě, protože a si říká kdo chce co chce já i Sandy máme k válkám vztah a dělali jsme to od úplné nuly a to co s válek je tak to je díky vám tunerům který fandíte tuningu

Odpovídáte X

3. 3. 2008 (08:48) X Monika MV

pro všechny termíny, které jsou napsané jsou plánované, ale jasně jsem psala že nejsou potvrzené.Tohle děláme proto že nás menší akce žádají kdy máme ZAJEM pořádat akce, aby se dle nás přispůsobili a nekřížili se!!!!!!!!!!už to chápete

Zajda.X

Monika MV : klidně se vsadím, že žádné revokování pokuty nebude. Hned to i vysvětlím, jelikož chodím na každé zastupitelstvo, tak vidím, že zastupitelé nejraději řeší problémy bez toho o kom se jedná. Tak i posledně padlo slovo na vás. Už jsem to tu jednou psal, ale pro zopakování. Starosta obce obdržel vᚠdopis, nevím co v něm bylo přesně uvedeno?? Reakce pana starosty byla ta, že dopis přišel pozdě a že ho do zasedání zastupitelstva nedají. Jinak nejste sami kdo žádá o snížení pokuty, když tu v létě byla Technopárty a její pořadatelé dodnes nezaplatili, až jim obec vyměřila pokutu +zaplacení.Pořadatelé Technopárty požádali město také o snížení nebo uplné zrušení pokuty, reakce zastupitelů byla ta, že nemůžou pokutu snížit či zrušit, jelikož by to byl precedenc a nebylo by to vůči panu Rydlovi fér.

Tak a jak to vidíte vy?

Jak tak čtu mezi řádky, tak mi přijde, že origanizátoři zvorali nějaké to papírování a nezaplatili to co měli, což se náramně hodí zastupitelstvu dotčené obce jako záminka pro zrušení srazů. Vše ostatní o bezpečnosti a podobně jsou jen líbivé řeči, na které jsme zvyklí od našich politiků a ve skutečnosti jen odvádějí pozornost od hlavního problému, kterým jsou jak jinak než peníze do té správné kapsy...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Mimoňské války nebudou aneb opět jde o prachy? vojtahavel 11. 03. 2008 - 19:46
RE: Mimoňské války nebudou aneb opět jde o prachy? davidhavel 24. 08. 2009 - 17:18