Když nepomůže starosta ani policie... aktualizace

7. květen 2008 | 15.42 |

22. dubna 2008 napsáno:


Magistrát města Děčín

OSV a Z

Mírové náměstí 1175/5

405 38Děčín IV

Doporučeně

21. dubna 2008

Vážení zaměstnanci odboru zdraví a sociálních věcí v Děčíně,

obracím se na Vás na základě doporučení přestupkové komise magistrátu města Děčín s záležitostí, v které mi údajně nemůže pomoci Policie ČR ani starosta Malšovic p. Plachý.

Bydlím v obecním, nájemním, bytě v Malšovicích, kde je celkem 9 bytových jednotek. Od září loňského roku jsem nepravidelně napadán, osočován a zejména psychicky šikanovánp. Coufalem, který má svůj byt přímo pod mým.Důvodem pro jeho konání jedle jeho slov fakt, že mu vysílám do jeho bytu vlny z mého počítače, kterými ho zkouším ovládat přes jeho mobilní telefon. Mimo toto tvrzení dále jmenovaný uvádí, že mu skrz sádrokartón posílám do bytu čmeláky a z bytu, který s jeho bytem sousedí na patře mu zase údajně rodina Jehličkova posílá opice.

Veškerá tato tvrzení, stejně jako fakt, že p. Coufal svého času obkládal stěny svého bytu alobalem, aby odrážel ony vlny, zapojoval do elektřiny obrovské trafo ze stejného důvodu a přespával ve sprchovém koutě, což má být jediné místo, kam na něj nemůžu,mi mohou mimo jiné dosvědčit zasahující policisté, kteří nicméně z neznámých důvodů tato jeho tvrzeníneuvádějí ve zprávách pro přestupkovou komisi Magistrátu města Děčína.

Již tato tvrzení, která mi může dále dosvědčit jak rodina Jehličkova, tak sl. Marešová a p. Šmíd, kteří s výše jmenovaným na patře bydlí, svědčí o psychické poruše p. Coufala. V neposlední řadě p. Coufal prohlašuje, že "to musí přestat", že mě musí zabít.O mé přítelkyni zase prohlašuje, že je agentem nasazeným policií proto, aby ho sledovala a donášela na něj.

Pokud nedochází přímo k útokům na majetek obce, který mám v pronájmu – vstupní dveře do bytu – zejména paličkou na maso, což vyvrcholilo dne 18. dubna 2008 již přímo v útok vedený proti mé osobě, nepravidelně tento člověk roznáší po domě různé léky, zanechává na prahu mého bytu a rodiny Jehličkových kousky čokolády a jiné jídlo, jakými jsou zbytky od obědů z místní mateřské školky kde se stravuje, lahvové pivo a cigarety. Jehličkovým dokonce nechal na rohožce i plynovou pistoli s náboji. V současnosti si p. Coufal zakoupil sekerku, kterou hodlá dle jeho slov příště použít místo paličky na maso.

Nejen vzhledem k tomu, že v tomto domě žijí vedle dospělých i malé děti, které jsou schopné ve chvíli nepozornosti rodičů pozřít i ony zmiňované léky, je nad slunce jasné, že se jedná o nebezpečného člověka, který nemůže žít bez soustavného dozoru s ostatními nájemníky pod jednou střechou.

Veškeré jednání p. Coufala bylo téměř vždy nahlášeno Policii ČR i starostovi naší obce, všichni nájemníci bytů dokonce podepsali i petici za zrušení nájemní smlouvy výše jmenovanému adresovanou starostovi obce, avšak ani poté se nic nestalo a nadále se mi dostává odpovědi stran těchto institucí, že nemůžou dále v této věci více dělat, protože se jedná pouze o přestupky nikoli o trestné činy.

Žádám tedy nyní Vás o prostudování všech materiálů, které se týkají předchozích napadení mé osoby a jsou přílohou tohoto dopisu a hlavně o urychlené podniknutí všech možných kroků vedoucích k řešení této situace, neboť se agresivita p. Coufala neustále zvyšuje stejně jako jeho útoky nabírají na intenzitě. Cožpak jsem opravdu nucen čekat na opravdové řešení dokud mi výše jmenovaný neublíží natolik, aby spáchal trestný čin?

Kopie: Stížnost na porušování domovního řádu – chování p. Coufala - ke stažení

Kopie: Stížnost na porušování domovního řádu – chování p. Coufala II - ke stažení

Kopie: Stížnost na porušování domovního řádu – chování p. Coufala III - ke stažení

Kopie: Petice za zrušení nájemní smlouvy p. Coufala

Kopie: Stížnost na chování p. Coufala IV. - odkaz

Kopie: 2 x záznam o výkonu APP

Ve Vaši pomoc doufající

David Havel

Malšovice 13

405 02Děčín


Souvisejcí článek: Pomáhat a chránit... kdykoli


25. dubna 2008

- přišla písemná odpověď od adresáta, v které mě žádají o telefonické domluvení osobní schůzky .. brzkou reakcí a tímto přístupem jsem prozatím potěšen V pondělí jim brnknu...


29. dubna 2008

- přiznávám, doma je klid, tak jsem to v pondělí zazdil a nikam nezavolal.. dneska nemají úředení den, takže jsem se dovolal až na x-tý pokus a poklábosil s člověkem - jistým p. Novotným - který měl konečně lidský, chápavý a vstřícný přístup a hlavně i upřímnou snahu "ihned" siutaci nějak řešit... Nemazal mi ale vůbec med kolem úst a tak jsem i já jeho narovinu obeznámil s aktuální situací a hlavně s obsahem starostova sdělení (viz. zde). I přesto se chce se starostou domluvit na schůzce, následně na schůzce s Coufalem a pak se mnou... tak uvidíme co se z toho všeho vyvrbí... hlavně, ať je klid...


7. května 2008

- ráno mi volá paní Broumová z děčínské sociálky, která má "můj případ" na starost a sděluje mi, že jede na návštěvu k Coufalovi a že starosta je bohužel natolik zaneprázdněný, že si na schůzku s ní nemůže dnes najít čas - jak jinak. Zda se návštěva u Coufala realizovala nevím - zda otevřel, či je pozval dál a jestli spolu vůbec mluvili, každopádně jsem rád, že situace nevyústila do ztracena a že jsem byl požádán, abych v případě jakýchkoli problémů s Coufalem paní Broumovou informoval..

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší