Neoprenové pouzdro na NTB z DataPoint

10. září 2008 | 08.17 |

Denně nosím notebook do práce a z práce a často chodím pěšky, protože to mám nedaleko. K tomuto účelu jsem si spolu s notebookem před dvěma lety pořídil i brašnu k přenášení určenou. Časem mi ale přestalo vyhovovat (opomíjím to, že mi 18.8.2008 praskla přaska této brašny!) nosit na zádech batoh a přes rameno ještě k tomu brašnu. Rozhodl jsem se tedy pořídit specielní batoh na notebooky s dalším prostorem pro i jiné, než počítačové věci, jenže...

Batohy, vyráběné pro přenášení notebooků jsou sice většinou perfektně promyšlené a opravdu vymakané, ale ty ceny... Levnější modely začínají na Kč 1000,- a ten, který se mi opravdu líbil a maximálně vyhovoval, stál skoro 2,5 tisíce. Tak či tak, je to pro mne moc peněz.. za batoh, do kterého bych nákup necpal, aby mi vydržel...

Následovalo řešení praktické, jednoduché, ale nevzhledné a pro noťas naprosto nevyhovující => putoval chudák do velkého igelitového sáčku a v něm do zcela obyčejného batohu od vietnamců. Kupodivu batoh se zdál slušně voděodolný, takže spolu s řešením ála igelitový sáček jsem si troufl vyjít i v mírném dešti, byť velice nerad.

Igelitový sáček se ovšem začal časem trhat, noťasu přibyl nejeden šrám na víku jak se třel s dalšími věcmi v batohu a tak jsem hledal lepší řešení. Narazil jsem na neoprenová pouzdra na notebooky a hned jsem věděl, že to je to, co chci, co potřebuji. Pouzdro, které ochrání noťas proti škrábancům, zmírní tlak od okolních předmětů a hlavně, v případě deště zaručí nepropustnost.

Trvalo téměř dva měsíce vybrat to správné, protože se zdálo, že můj Acer je nějaký příliš "vysoký" a do pouzdra na 15,4" se nevejde. Dokonce jsem se obrátil i na poraďte.cz avšak nakonec jsem byl sám sobě rádcem a za bezkonkurenční cenu jsem si objednal tento výrobek.

Neopren

S poštovným je sice cena dvojnásobná, ale (prozatím) jsem s pozdrem maximálně spokojený. Vypadá opravdu solidně, voděodolnost jsem netestoval a nemám to ani v plánu.

Pozn. autora: děkuji Vojtovi a Janině babičce za dárek k narozeninám, který mi toto pouzdro zaplatil :)

Přes mé spíše záproné zkušenosti s objednáváním, a i se zbožím samotným, z internetu a katalogů, i s dopravou pomocí České pošty, jsem byl tentokrát opravdu spokojen.

Mohu vřele doporučit internetový obchod DataPoint, který Vám na mejl ihned po objednání zboží zašle potvrzení vaší objednávky, o chvilku později vám zašlou informaci o stavu vaší objednávky a v mém případě ještě týž den informaci o předání balíku doručovateli s odkazem na sledování zakázky. S takto kvalitními službami jsem se ještě nesetkal a tak služby tohoto obchodu hodnotím za 1!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Neoprenové pouzdro na NTB z DataPoint vojtahavel 10. 09. 2008 - 21:20
RE(2x): Neoprenové pouzdro na NTB z DataPoint davidhavel 11. 09. 2008 - 06:52