Filtry pro Kawasaki ER-5

19. září 2008 | 10.20 |

Konečně jsem se dokopal k tomu, oprava... Modrá mě dokopala k tomu, že jsem musel objednat nový vzduchový filtr a tak jsem rovnou objednal pro příští výměnu oleje i ten olejový, ať je to za jedno poštovné..

Hledám hledám a dozvídám se, že:

vzduchový filtr pro ER-5 dodává výrobce HIFLO pod označením HFA 2502 a jeho cena začíná na Kč 425,--

olejový filtr pro ER-5 dodová taktéž HIFLO , pod značkou HF 303 a stojí cca Kč 196,--

Jako věšina kupujících se i já snažím najít nejlevnějšího dodavatele konkrétního (totožného) výrobku a tak jsem navštívil čtyři internetové obchody a ceny vypadaly takto (vzduch/olej filtr):

Motonet Kč 425/196

Radeva Kč 419/200

Miramoto Kč 460/236

Motorkář.net Kč 326/154

Moje volba byla jasná. Není důvod platit za stejný výrobek o desítky korun více, tj. rozdíl u vzduchového filtru činil až Kč 134,- a u olejového Kč 82,- což je cena jeho 1/2. Dohromady Kč 216,- mínus, čímž se více než bohatě pokryjí náklady na poštovné.

Filtry jsem objednal v pondělí ráno, během dne byla moje objednávka akceptována, v úterý ráno byl balíček předán České poště a v pátek ráno jsem ho měl doma. Servis sice není tak dokonalý jako v příapadě internetového obchodu s výpočetní technikou Datapoint, který vám informační e-maily zasílá přímo do schránky, zatímco zde se musíte přihlásit na webu, ale zato na motorkář.net dostáváte za každou objednávku zboží bonusové body a za ně si následně můžete vybrat zajímavé odměny.

Internetový obchod s potřebami pro motorkáře s příhodným názvem MOTORKÁŘ.NET tak mohu tak vdoporučit nejen kvůli jeho "nejnižším" cenám a hodním ho za 1.

Pozn. autora: ... i proto si právem vyslouží odkaz na mém blogu..

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře