Žihle, Vary, Ostrov, Kovářská

18. prosinec 2008 | 08.42 |

Nejezdím měsíc a už už se nemůžu dočkat motorkářské sezóny 2009 a tak plánuji alespoň další výlety... jeden z dalších vzpomínkových by tu byl:

Žihle,Vary,Ostrov,Kovářská - m

Děčín - Žihle - Karlovy Vary - Ostrov - Kovářská - Děčín

Děčín =>Žihle - sklárna = místo, kde jsem byl kdysi ve škole v přírodě a kde se mi velice líbilo díky okolní přírodě, dalo by se zde i přespat, večer zajít na pivko, dopoledne na nějaký kratší výlet a pak se frčí dál.

Žihle => Karlovy Vary, kterými bysme nejspíš pouze projeli, jelikož se mi nechce nechávat motorku bez dozoru, kdesi ve Varech a navíc procházet se v motorkářském... no, uvidíme :) Prozatím máme s Jančou Vary naplánované jako samostatný výlet - vlakem.

Karlovy Vary => Ostrov = zde mám příbuzné, kterým slibuji již pár let návštěvu, tak bysme se stavili na kávičku.

Ostrov =>Kovářská - toto místo mi doporučil jeden řidič, který ke mě do práce jezdí pravidelně tankovat, když viděl fotku, na které jsme u větrné elektrárny v Petrovicích. Kolem Kovářské jich prý je jak naseto, takže by to pro nás mohl být zajímavý pohled :)

Kovářská - Děčín - přesun skrz Most a Teplice bez plánovaných zastávek.

Kilometrově by tento výlet měl vyjít cca na 350 km, finančně s přenocováním a nějakým tím jídlem něco přes Kč 1000,-- a časově ideálně na 1,5 - 2 dny.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Žihle, Vary, Ostrov, Kovářská davidhavel 16. 10. 2010 - 01:00