Letní projížďky za vodou

1. srpen 2009 | 20.59 |

 Toto léto je nejdivnější jaké pamatuji... sluníčko se sotva ukáže, přesto je pořád vedro až dusno, bouřku střídá průtrž mračen a záplavu povodeň... hezky se udělá zpravidla až v podvečer po 18 h ... vzpomínám na krásné počasí na přelomu května a června a na časy prázdnin v mém dětství, kdy se bouřka přihnala jednou za pár dní a jak přišla, tak zase odešla, jinak bylo prostě většinou hezky...

Stává se tak malým zázrakem, když se mi povede vytáhnout motorku, podniknout nějakou tu menší výjižďku a nevracet se jak vyplavená myš obalená bahnem. Světe div se, v úterý 21. července 2009 jsem se letos konečně poprvé vykoupal - tedy v rybníce! :-) Vypadalo to na další šedivě nudné odpoledne, ale na večer se udělalo azuro a tak jsme vyrazili s Jančou k nejbližšímu rybníku - na Starou Olešku. Voda byla tak akorát, avšak hnědá jako špatně uvařená káva od žida... přesto už jsem si nedokázal koupačku odpustit, však také bylo na čase! Pamatuji  si roky,  kdy jsme se jezdvíali s rodiči koupat v první půli května zcela běžně... foťák bohužel zůstal doma, tak alespoň mapa krátké projížďky.

Oleška

Ve středu odpoledne 15. 7. 09 vypadalo nebe také všelijak, přesto se mi sedět doma opravdu nechtělo... vyjíždíme přes Sněžník do Tisé a jelikož místo deště začíná vylézat sluníčko, pokračujeme přes Jílové do Teplic a dál na Barboru. Tam je krásně :) Škoda jen, že plavky zůstaly doma :(... lezu do vody alespoň po kolena a aby mi to nebylo tak líto, tak po čtvrt hodině radši odjíždíme (líto je mi to stejně, ale nemusím závistivě koukat na ty, co se koupají). Vracíme se přes Globus v UL - kdo nás zná, ten ví proč, stavujeme se na čerpačce u mého bývalého zaměsntnavatele na přátelskou kontrolu mnou zaučeného nového pumpaře a jelikož jsme vyjížděli po šesté, jsme doma až v půl desáté... foťák opět zůstal doma, stejně jako ty plavky... chjó :(, ale projížďka fajn :)

Přes Sněžník na Barboru a zpět

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Letní projížďky za vodou vojtahavel 10. 08. 2009 - 21:20
RE(2x): Letní projížďky za vodou davidhavel 11. 08. 2009 - 14:13
RE: Letní projížďky za vodou davidhavel 21. 08. 2009 - 12:01