Jedem dál, močálem černým, kolem bílých skal...

23. srpen 2011 | 17.54 |

 Jak mnozí z vás vědí, prošel jsem přes 3 výběrová kola, kdy v tom posledním se vyřazovalo vícekrát a od 15. srpna jezdím každý den (dobře no, tak od pondělí do pátku) do UL na školení operátorů technické podpory O2.

Je to nalejvárna opravdu drsného kalibru a přestořže se začíná "prehistorickými pevnými linkami", věřte, že je o čem se učit! Navíc ty jejich specielní programy, které jsou tak.... no, spousta věcí by se dala udělat přehledněji a logičtěji. 

Každý den (kromě prvního) se píší zkušební testy z výuky dne předcházejícího a dnes jsme psali test závěrečný. Místo dosavadních 10 otázek v každém testu jsme nyní dostali otázek 50... času je vždy dostatek, nicméně otázky nejsou vždy jednoznačně položené a ... 

No, dal jsem to ;) ! moje výsledky jsou 90, 90, 100, 100 a 90 % úspěšnosti ! Och, jak se mi ulevilo!


Úspěšně jsem absolvoval školení TeSU - 1. level, hlas !


Bohužel jsem ale přesvědčen, že psát testy, kdy logicky jedna odpověď je špatná a ze dvou si díky přístupu ke všem možným informacím dokáži vybrat tu správnou je pro ostrý provoz úplně k ničemu a o ničem to nevypovídá. Ostotatně toto mi potvrzují i hrané scénky s voláním na učebně...

Nyní nás čeká adaptace na tzv. sále (místnost operátorů), kdy už budeme opravdu telefonovat se skutečnými zákazníky a to bude teprve jízda!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Jedem dál, močálem černým, kolem bílých skal... vojtahavel 23. 08. 2011 - 21:57