Přestat včas...

5. prosinec 2011 | 17.00 |
› 

Byl to velký sen malého kluka, který jsem měl šanci okusit. Kolika lidem se tohle splní? Mně se alespoň tohle povedlo, tohle ano. Jenže jsem zjistil, že radši zůstanu u toho snění. S nenápadnou slzou v koutku oka se budu pořád ohlížet za kamióny a náklaďáky hltající kilometry a smekat před jejich řidiči, závidět světoběžníkům.

Smekám pánové (a před vámi dámy o to víc!). Vím jaké to je, zkusil jsem to, zažil na vlastní triko a neuspěl jsem. Ani jednou. Šanci jsem dostal, několikrát, a pokaždé to dopadlo stejně blbě a proto odcházím... Odcházím dokud vše skončilo "pouze" rozlámaným spojlerem, mrtvou srnkou, pomuchlanými plechy, roztrženou plachtou a škrábanci. Myslím, že je důležité umět si říct "a dost!". Když něco opravdu nejde, nemá to smysl lámat přes koleno. Znovu pokoušet štěstí v tomto směru již nehodlám..

Leporelo C

Nicméně díky této zkušenosti již vím, že se nebudu smát nikomu proto, že se šprajcne pod mostem, že kruháč vezme zadními koly návěsu přes obrubníky, že někde couve dlouhé minuty a né a né se trefit, že vysype náklad a nedej Bože, že nedobrzdí... Nebudu se smát ani nadávat na ty, co jedou pekelně pomalu... oni vědí proč. Jezdit se špatně naloženým nebo přeloženým autem v kdo ví jakém stavu, hledat zastrčené firmičky v neznámých městech, navíc s nemalým autem, které do spousty míst nesmí, pořád přemýšlet, jak odtamtud vyjedu a zda se tam bude dát otočit.... Budu se snažit méně nadávat na ty, co jezdí "jako prase", jelikož jsem pochopil, jaké to je, když vám dýchá za krk dispečer, případně AETR... 

Přeji čisté silnice a hrdé návraty bez nehod!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře