Dost bylo oprav, jdeme na úpravy

18. květen 2012 | 17.12 |

Škodovku, ač zbavenou mračítek z čelních lamp důvěrně nazývanou Mráček podle její modré barvy, jsem koupil napůl v tuningu. Napůl proto, že spousta se mi toho nelíbila (zejména ta mračítka na zadních lampách a ten nasávač na haupně) a také proto, že spousta prací byla poněkud odfláknutá nebo nedotažená do konce. Po sérii nezbytných oprav (odkaz) jsem se vydal do teplické prodejny tuningových dílů a zde utratil téměř tolik, co za auto samotné.

Pořídil jsem si:

čiré přední lampy, tzn. plast nahrazující sklo

poločiré zadní lampy = samozřejmě pouze kryty lamp

H4 superBlue do předních lamp, modré parkovačky

barevné i chromové žárovky do zadních lamp

několik "plátů" tahokovu a tub silikonového lepidla

sadu na laminování

panel s trojnásobným "leteckým" vypínačem

...a kdo ví jaké další kravinky pro radost ;)

Odcházel jsem s blaženým pocitem tunera a ještě ve dveřích prodavač se mnou špásoval, že jsem mohl v nakupování pokračovat, že je dost věcí, které budu jistě chtít a potřebovat.. ano, potřeboval jsem pořádné rádio ;) Kamarád kamaráda jedno prodával... 2roky starou Sonku s výkonem 4x50W za 3,5t z údajně původních 12tis. Měl jsem o čem přemýšlet.

nakup v TP

.. blížily se prázdniny, červen 2005, švagr měl víc a víc času a tak jsem další víkend byl zase s Mráčkem u něj ;) Do parády jsme si vzali masku chladiče, přední  světla a spojler. Autu upravená maska podle mého návrhu moc slušela, vyspravený a přelakovaný spojler jakbismet. Tahokov vše doladil a za mřížkou schovaný červený "neon" (rozuměj vykuchaný vnitřek třetíto brzdového světla ála Kit z KnightRidera) byl již jen třešínkou na dortu. Auto neuvěřitelně prokouklo, byl jsem doslova nadšený! Stejně tak ze zadních lamp jsem měl obrovskou radost ;) S těmi původními "mračítkovými" se to nedal vůbec srovnávat. Co se povedlo o poznání méně bylo přelepení střešního nasávače pro které jsem se rozhodl proto, abych "zacelil" velice trapně vyhlížející "díru" do nikam - samozřejmě tahokovem. Trapně jsem ho nalepil poněkud nakřivo... Njn, né nadarmo se říká "v nejlepším se má přestat". 

Vytuneny predek

vytuneny zadek

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře