Mimoňské války 7, resp. 8

20. květen 2012 | 12.32 |

VII. mimoňské války byly prvním tuningovým srazem, který jsem navštívil. Byl to prostě mazec! Strhující atmosféra čehosi pololegálního dobře namichaná s adrenalinem závodů a touhou se blýsknout před ostatními, neměla naprosto žádnou chybu, stejně tak jako možnost popít a popojíždět ;). Tolik aut na jednom místě, tolik zajímavých úprav a provoaktivně oblečených slečen ;) Srdce každého (post-)pubertálního tunera a chlapa hračičky zaplesalo!

Přestože jsem zde neměl svoje auto (protože jsem v té době žádné neměl), což se nakonec ukázalo, že je dobře, užil jsem si akci stejně jako kamarád, který mě sem vzal a své "Fáčko" vystavoval. Vlastně jsem si teoreticky akci užil víc, jelikož po nočním řádění na discotéce v hangáru, se komusi onen upravený Favorit zalíbil nebo možná znelíbil natolik, že se na něm nemálo vyřádil-i :(.

500 Rozbité auto zezadu

Že spousta lidí sílí úměrně s množstvím vypitého alkoholu je všeobecně známé. Proč ale na tuningové akci zdemolují příznivci tuningu něčí pracně upravené auto, to mi hlava nebere :( Nicméně, nepěkná zkušenost ze které jsme si vzali poučení o tom, že není dobré parkovat zcela samostatně v blízkosti diskotéky, nám chu zúčastňovat se podobných akcí  znovu, nevzala.

- něco pro odlehčení atmosféry: ti, co to auto takto poničili z něj nic hodnotného neukradli. Pokud si dobře vzpomínám, tak vlastně neukradli vůbec nic. Prostě jen ničili. Jen jedna věc zmizela - moje svačina: namazané chleby a banán! :D

Květnové Mimoňské války VII tak opouštíme potupně na podvalu, ale 26. srpna téhož roku jsme na letišti znovu ;).

Favorit se z újmy ještě nestihl zcela vzpamatovat a tak na oplátku vyrážíme s tím samým kamarádem mojí Škůcou a navíc bereme svoje tehdejší polovičky.

Na popsání stačí tři slova: DOKONALOST!, DOKONALOST!!, DOKONALOST!!! Tentokrát naštěstí bez malérů a nemilých překvapení. Fotografií moc nemám, ale přesto řeknou více než stovka mých slov. Tady ta nejmilejší - památeční:

2005_08_29_1 pamatecni foto MV

Galerie MV VII - VIII


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Mimoňské války 7, resp. 8 vojtahavel 20. 05. 2012 - 16:18
RE(2x): Mimoňské války 7, resp. 8 davidhavel 20. 05. 2012 - 19:28