Povinná četba nastávajících rodičů

1. únor 2014 | 15.42 |

 Alison Craigová - Co tě nezabije...

deník těhotné ex-rebelky

Knihu četla snad ještě před těhotenstvím Janča a náramně se u toho bavila. Když otěhotněla, četla ji znovu a bavila se ještě více. Nechápal jsem... co to čte za blbiny? Dočetla a knihu jsem nafasoval já. Povinně. Vcelku jsem se bavil :) zejména na stránkách, kde autorka sebekriticky popisuje jak se z přitažlivé ženy stává těhotná manželka s chlapskými "způsoby".  Opětovně jsem se tak utvrdil v tom,  že spousta věcí je ve všech rodinách, resp. zcela určitě u všech nastávajícíh rodičů, naprosto stejná :).

Autorka knihy, která je hlavní postavou, je těhotná aniž by to tušila a náležitě si užívá života :), následuje údiv, zděšení, komplikace v práci, zdravotní obtíže, vykořenění z někdejšího okruhu přátel... prostě jiný svět.. :-?

Přes porod se pročteme k prvním trapasům, úsměvům, rodinné "dovolené", chůvičkám a chůvám, dalším trapasům, návratu k práci... až ke dvěma letům autorčina potomka, kdy se zdá být vše správně ustálené... 

Knihu lze doporučit zbytečně vystresovaným budoucím matkám a mužům, kteří se chtějí ujistit v tom, že změny, které se dějí s jejich miláčkem, neprožívají sami :)) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře