Začal podzim

23. září 2015 | 19.55 |

Léto budiž pochváleno! Bylo toho... asi až trochu moc, ale zpětným pohledem to bylo super ;) Dnešním dnem začal kalendářně podzim. Vetřel se dosti vlezle. Venku je lehce přes deset stupňů a celý den mrholí. To o víkendu to bylo ještě jiné "kafe"! Ohlédněme se tedy obrázkově za posledním víkendem léta roku 2015:

01 indická

Víkend začal páteční "rozlučkou" s kamarádem a úžasným člověkem v jedné osobě, který odjíždí o pár dní později na tři týdny (až na pořád) do Indie (již podruhé). Stylově jsme poseděli v nově otevřené indické restauraci v Ústí. Zážitek navzdory recenzím výborný, jak kulinářsky tak atmésférou.  Následné posezení v čajovně, kterou jsme si obohatili oprášením Člověče nezlob se!, bylo pověstnou třešiničkou na dortu ;)

02 hřiště

V sobotu dopoledne jsme vytáhli synka na nedaleké hřiště za účelem jeho utahání, neb v 18 měsících tvrdošíjně odmítá spát dřív než po 12 hodinách od probuzení. Vzali jsme s sebou "gám gam", ale Jeník se místo míči raději věnoval oplatce :D - né, to bych mu křivdil, i na tu kopanou trochu překvapivě došlo ;) Bohužel jsme si všichni s sebou domů odnesli hovno umě ukryté kdesi pod pískem. Naneštěstí lejno bylo značně aromatické a dostalo se nejen na podrážky... o ouuuu! :-D

03 Libverda

Odpoledne (v jiných botech) jsme se vydali na výstavu hospodářských zvířat a zemědělské techniky Libverda 2015, odkud nebylo jednoduché odejít :). Byl jsem mile překvapen, že ani po letech na atmosféře akci nic neubralo, možná naopak.

04 Chmelák 2015

V neděli jsme ve značně okleštěném počtu (konečně) vystoupali na "mámin Chmelák",

05 Duha

.. a léto se s námi rozloučilo nejen bouřkou, ale i nádhernou dvojitou duhou rozprostírající se od západu k východu. Na jejím konci je prý poklad. No jo, ale na kterém :)


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře