Článek Servisní deníček 10leté Fóbie

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Servisní deníček 10leté Fóbie

29. 05. 2017 - 22:29

vojtahavel: Menší písmo tam nemáš?

---
vojtahavel.pise.cz

30. 05. 2017 - 16:48

davidhavel: Vždyť já to mám hůlkovým písmem! .. ne, vážně, mně se to zobrazuje ve standardní velikosti, jak v mobilu tak na PC, i v práci.

---
davidhavel.pise.cz

30. 05. 2017 - 19:03

vojtahavel: Tak jsem to teď pouštěl i v jiném prohlížeči na počítači a furt vidím ten poslední příspěvek o přezutí miniaturním písmem. Ale na obou mobilech to vidím normálně

---
vojtahavel.pise.cz

18. 06. 2017 - 19:23

tycoon: Po dlouhé době zdravím. Vidím, že jsi fakt smolař, já mám najeto 308 tkm a motor zatím bez zásadních problémů (1x vadný zapalovací kabel, stržený závit vypouštěcího otvoru olejové vany).
Určitě prověř, jestli se někde nepřisává vzduch, ať už v sání nebo ve výfuku, s tímto "falešným" vzduchem lambda sonda nepočítá.
Mám ještě jednu radu a to je používat VIF benzin aditiv. Já jsem ho začal používat kvůli tomu, že se mi postupně zhoršovaly starty za vysokých okolních teplot (za chladu to startovalo v pohodě). Babišův bioethanol v dnešních benzínech se totiž rozkládá a to může "zasvinit" vstřikovače nebo sání. Po roce můžu říct, že se mi starty za vysokých teplot zlepšily. Ale hlavně... kolegova Felicie na benzín už skoro vůbec nejezdila, hned po startu musel přepínat na LPG, aby mu to nezdechlo, v servisu už mu i měnili benzínový vstřikovač, že prý byl ucpaný ...začal používat VIF a na benzín už mu to normálně jezdí. V LPG servisu mi už při přestavbě říkali, že si na benzín mám dávat pozor, abych ho neměl v nádrži moc dlouho.

20. 06. 2017 - 08:55

davidhavel: Ahoj! Díky Ti za návštěvu .. auto by mělo jít v červenci do servisu, tak uvidíme, co vymyslí... já už na to nemám ani chuť se v tom dál šťourat... dokonce jsem sehnal i novou škrtící klapku, kdyby to náhodou bylo tou.. Každopádně nyní se chyby objevují ihned po startu (a někdy zase několik dní vůbec).. benzín starý nemám, auto jezdí skoro pořád krátké trasy (1-5 km) kupuju u RobinOilu, takže snad žádné sračky.. Někdy se zase zastav, třeba budu mít i dobré zprávy

---
davidhavel.pise.cz