Profil davidhavel

jméno: David Havel
věk: 35 let
znamení: panna
registrace od: 13. 01. 2008 (3.570 dnů)
počet zobrazení profilu: 1540x

O mně

Sám o sobě toho ví člověk prý nejméně. Nemá tedy smysl se zde rozepisovat a někoho balamutit. Raději se začti člověče, a udělej si obrázek sám.

Zájmy

Jídlo, filmy, cestování po ČR, turistika, občas četba, fotografie, dříve hlavně MOTORKA!

Oblíbené filmy

Všechny co mají spád a člověk u nich neusne. Ještě více ty, které donutí člověka k zamyšlení nebo v něm vzbudí touhy či obavy. O další stupeň více ty, na které se nezapomene pár dní poté, co je člověk uvidí. A nejoblíbenější jsou ty, které mě nenudí ani při opětovné reprodukci. Ze žánrů mám nejradši drama, pohádku a dokument. Dobrých komedií je žalostně málo. Z filmografie mám nejraději tu naši, českou a poté nejmasovější americkou. Nemám rád vietnamsko-čínsko-korejské filmy a filmy anglické. Navzdory tvrzení, že Italové a Francouzi jsou mistři komedie, jejich filmy až na výjimky nemusím.

Oblíbená hudba

S přibývajícími roky čím dal víc česká a čím dál klidnější. Přesto rapem nebo dobrým tanečním mixem určitě nepohrdnu, ba naopak.

Oblíbené jídlo a pití

Jídlo je nádherná neřest, obžerství je smrtelný hřích a velmi často vrcholná zábava nemajetných. Pokud mám vařit sám, miluji hlavně jednoduchou kuchyni, kdy samotné "vaření" nezabere výrazně více času než hodování. Mám rád zeleninu, polévky, guláše, omáčky, rýži a pečivo. Nemusím brambory a knedlíky si dám jen občas. Smaženého jsem již přesycený, nicméně o to příjemnější to bývá změna. Z jídel preferuji ta masitá, ale sladkým nepohrdám. Z kuchyní preferuji českou. Mám rád jídla výrazná až ostrá. K pití si dám nejradši kohoutkovou vodu nebo černý čaj s mlékem a cukrem, navzdory tomu se snažím pít čaj hlavně zelený, s ovocnými příchutěmi. Z cukernatých nápojů mám nejradši dobře vychlazenou, točenou Kofolu. K jídlu patří pivo, ale jen tak na pohodové popíjení mám čím dál radši vínečko (Znovín, Valtice - Veltínské zelené). Co naopak pít přestávám, je kdysi tak milovaná vodka a tvrdý alkohol celkově.

Pár slov navíc...

Bez rodiny a přátel by nebyl důvod být... aneb

"S tím jak žijeme se většinou nedá nic dělat. Důležité ale je, abychom mezi sebou neztratili kontakt..."

... "mám jenom jediný přání, NIKDY NESKONČIT NA DNĚ, NIKDY NESKONČIT ŠPATNĚ" ...

david.havel@seznam.cz