Narozeniny o půl roku dříve

10. březen 2008 | 15.09 |

Minulý týden se mě Janča jen tak mimo řečí zeptala, když bych si koupil elektronické šipky, na které si již nějaký ten rok mlsně myslím, kam bych si je dal... došel jsem k závěru, že jedno, možná dvě místečka by se v mém malometrážním, nábytkem zacpaném, bytě našlo-a.

V pátek, když jsme šli z bowlingu do Tesca na nákup, jsme procházely kolem regálů, kde byly v akci zrovna nabízené ony šipky a tak jsem si začal Janču dobírattím, že už mi je jasné, proč se tak vyptávala, že mi je určitě koupila... vyzvídal jsem asi pět minut a pak to vzdal s tím, že by si to mohla nakonec ještě vyložit tak, že jí k tomu tlačím a to bych fakt nerad.

V neděli ráno kdy už nemůžu v osm hodin spát, tak pošťuchuji ještě spící Janču a když se definitivně probere, tak mi říká, že mi chce něco dát, ale že je na to moc brzo... na šipky jsem si ani nevzpoměl... čekal jsem nějaký pamlsek a na to, že v březnu dostanu dárek k narozeninám, které mám za půl roku jsem už tuplem ani nepomyslel... a ono jo!Bylo to tak!

Dostal jsem suprový elektronický terč s mnoha variantami hry "Šipky" !!!

a hned, jak se nám povedlo ho zapnout (konektor trafa ne a ne dosednout tam kam má), tak jsme je provizorně zavěsily a začaly hrát :) Radost se násobila mým dvojnásobným vítězstvím :)

Večer, kdy jsem se dostal po celém víkendu "konečně" domů, jsem si je musel zavěsit hned na jedno z předem vybraných míst a ještě před hlavním televizním pořadem jsme si stihly znovu zahrát :)

Ja s tercem

PS: moje radost je na té fotce více než patrná :)

2xPS: a co vy? když někomu něco koupíte tak nějak "dřív" vydržíte do data "D"?

3xPS: LABUTĚ - zasvěcená ví :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Narozeniny o půl roku dříve vojtahavel 10. 03. 2008 - 15:29
RE: Narozeniny o půl roku dříve jana®sdeluje.cz 23. 03. 2008 - 00:02
RE(2x): Narozeniny o půl roku dříve davidhavel 23. 03. 2008 - 08:13