Aktualizace blogu 2008-2009

21. listopad 2009 | 14.23 |
21. listopadu 2009 - změna anketa blogu z tématu o konci motorkářské sezóny na téma "strach z prasečí chřipky"... já ho tedy mám, ale doufám, že je to jen mediálně přefouklá bublina o něco málo drsnější chřipky "obyčejné" a hlavně, že se mi ta i ta vyhnou... očkovat se ale i při dostupnosti vakcíny zatím nehodlám... co vy?
26. října 2009 - odstraněn obrázek z úvodního textu blogu, "Pavlův" titulek změněn za můj vlastní - sezóní
15. října 2009 - dokončena administrace blogu - viz předchozí příspěvek
14. října 2009 - zadávání klíčových slov k článkům mě donutilo k zamyšlení se nad jednotlivými rubrikami blogu... došel jsem k závěru, že změny jsou nutné a věřím, že jsou k lepšímu.. pouze jedna či dvě rubriky byly odstraněny (a  jeden článek) z blogu, další přejmenovány, většina přesunuta a několik jich přibylo. Věřím, že změny zpřehlední orientaci na mých stránkách. Teď tedy jen "nasypat" patřičné články do těch správných "chlívků"...
13. října 2009 - opět upraven titulek pro blog, nahradí ten dosavadní po překročení 100tis. návštěvníků nebo na Nový rok... co asi bude dříve?
- vytvořena nová anketa blogu týkající se ukončení motorkářské sezóny
- změněn obrázek na titulní straně blogu, dosavadní nahradil motiv mého, zatím nevyrobeného, trička
10. září 2009 - průběžně ještě pořád (ne-)pracuji i nadále na provázanosti mých článků, tzn. na využití klíčových slov. Dále jsem proházel pořadí jednotlivých galerií a upravil (rozuměj umazal) úvodní text blogu.
1. září 2009 - přidána ikona odkazující na nově předělané ProTebe.cz ; náhodně odstraněno počítadlo Toplist, což mi nevadí, jelikož se stejně silně rozcházelo s počítadlem pise.cz. Odkaz na statistiku přes ikonu zachován. Alf přidán do přátel.
27. srpna 2009 - přidán odkaz na IT Serivce - projekt mého kamaráda, který ví o čem mluví a ochotně pomůže... 
12. srpna 2009 - změněna anketa blogu, do přátel přidání jmenovci David a Jana
20. července 2009 - přidán odkaz na opravdu povedené stránky virtuálního cestování nejen po ČR
19. června 2009 - po zredukování úvdoního textu 27. 5. 2009 byl tento nahrazen obrázkem, který příležitostně měním - dnes další změna aneb "V zatáčce" :-)  
12. června 2009 - do "přátel" přidán cestovatel Jarmík
11. června 2009 - vytvořena samostatná rubrika "Navigace GoClever!"
8. června 2009 - přidán další blog do přátel, tj. Coro , starý dobrý (ne)známý...
- díky Pavlově oprášení klíčových slov je začínám dávat konečně smysluplně(-ji) dohromady...,
- s definitivní platností jsem se rozhodl, že rubrika "Dobré emaily" bude nepravidelná a tudíž již nebudu ani vyžadovat na vás, mých čtenářích, hodnocení (těm kdo hodnotili ještě jednou díky!), ani nebudu vybírat "ty nejlepší".
27. května 2009 - "změněn" úvodní text blogu. Původní zněl takto:
""Dnes se psalo datum 15. ledna 2008a já si po realizaci svého prvního projektu, kterým byla a doposud je webová prezentace mého akvária - viz. zde, začínám pstát svůj blog, k čemuž mě inspiroval již před dvěma lety můj o dvanáct let mladší! bratr Vojta... 

Ano, "pstát", protože překlepů a pravopisných chyb se nějak nedokáži vyvarovat... 

Jako jeden z mála nebudu začínat tento zápisníček tím, kdo jsem, ale začnu tím, proč tento zápisník zakládám... (blog je divné slovo a deník je nevhodné, protože sem nejspíš nebudu psát denně).

Zprvu trošku ze široka....měl jsem (a začíná to být "dávno") tuningové autíčko Škoda 120, Mracek.jpg
o kterém jsem měl tak dlouho v plánu setavit nějaké ty stránky, až jsem s ním dojezdil a prodal ho a samozřejmě se nechci zabývat něčím, co už mi tolik neříká, tj. tuningem, takže stránky nevznikly a s největší pravděpodobností ani nevzniknou... přesto, na něj a nejeden super zážitek, který jsem s ním prožil, velice rád vzpomínám a byl to jeden z mých splněných velkých snů.

Nyní je tu ale staro-nová situace a tak ji chci využít... splnil jsem si totiž svůj další sen, který mám již pěkných pár let, a to sen o "velké" motorce... tudíž tyto stránky budou především věnovány mojí KAWASAKI ER-5...

22. 2. 2008 - více než 1000 návštěv, blog se poněkud rozrostl a tak se trošku z patra dívám na poslední větu úvodu... jak jste poznali, celoročně s tématem motorka nevydržím, protože je tolik věcí, co chci vykřičet do světa :-?... no, snad to bude o sezóně lepší..."
26. května 2009 - vytvořena nová anketa blogu aneb zajímá mě názor čtenářů na motorizaci Felicií
18. března 2009 - jak Samotář několikrát "vyhrožoval", tak nakonec učinil a svůj blog smazal :(( - odstraněn z přátel, ač internetovým nezapomenutelným přítelem zůstává. Naopak přidán do přátel byl blog se zajímavým názvem "Klementův moped píše svoje bláboly" a vlice čtivý blog "NewOld" :)
13. března 2009 - o tom jak je o s galerií blogu jsem si díky anketě udělal slušný obrázek, za hlasy děkuji a anketu nechávám (prozatím) pod tímto článkem. Vytvořil jsem novou anketu blogu, na kterou bych si mohl odpovědět sám přes různé šlužby (např. spuštěný Toplist), ale už to chtělo změnu a anketa "o tom kdy si myslíte, že přijde jaro" se mi dělat nechce, protože doufám, že velice brzy a ukázka snad již přijde tento víkend, ač tomu zatím nic nenasvědčuje.
12. března 2009 - přidán do přátel "Calverův" zajímavý blog a do odkazů web "nejen o železnici"
10. března 2009 - do odkazů přidán další velice zdařilý blog s vše vypovídajícím názvem "Cvičení doma"
2. března 2009 - opět vybrán (díky vašemu hodnocení) nejlepší vtip minulého měsíce, přidány Walome-ho stránky do přátel.
2. února 2009 - na základě hodnocení čtenářů vybrán nejlepší vtip za měsíc leden 2009, přidán odkaz na nejrychlejší internetový obchod, který jsem zatím poznal - shop.centrum.cz
20. ledna 2009 - díky Vojtovi jsem změnil odkaz "Dříve než nakoupíte" z hledejceny.cz na lepší (našel mi vždy levnější) na srovnanicen.cz  
15. ledna 2009 - jelikož už dávno nečtu všechny články svých "přátel", mohu si s klidným svědomím dovolit onen luxus - přidávat si další. Do mého VIP klubu se tak dostal i Ohněta, na kterého jsem měl dlouho spadeno, zato jsem odebral akvárko, které mi žádné přínosné informace nenabízelo, ač s vylepšením blogu řádně hnulo kupředu.  Díky nové anketě blgou jsem si ujasnil, co očekávat od galerie mého blogu a s malou dávkou lítosti jsem smazal galerii "nejpovedenější fotky", jelikož pokud je galerie ve většině případů navštěvována pouze díky odkazům v článcích, nemá větší smysl udržovat právě tuto galerii pracně při životě (tak dobrý fotograf opravdu nejsem).  

8. ledna 2009 - distributoři filmů - ti legální - se vzbouřili proti uveřejňování DVD obalů na webu, i to je možná důvod proč odkaz na DVD planet přestal fungovat a zobrazovala se podivná stránka vedoucí od nikud nikam a ještě v angličtině - smazáno.

2. ledna 2009 - do nového roku s "novým" titulkem - záhlavím blogu (dřívější verze zde)


16. prosince 2008 - přidán odkaz na Mp3nadruhou.net
15. prosince 2008 - konečně jsem si našel čas vybrat dle vašich návštěv a komentářů nejlepší e-mail za listopad ; přidán odkaz na autoweb.cz který se nevěnuje jen "problematice" automobilů, ale informuje i o novinkách v zákonech ohledně dopravy všeobecně ; pod kmenové obrázky v galerii (tzn. v případě série fotek patřících k jednomu článku 1. foto) přidán odkaz na článek, čímž jsem konečně propojil galerii s články a nejsou tak články pouze propojeny s galerií ; založena nová anketa blogu věnovaná právě galerii.
24. listopadu 2008 - změněn odkaz "Plánovač tras" z mapy.cz na pokročilejší servr cz.map24.com, který dovoluje zadat neomezený počet průjezdných bodů a má další vychytávky jako například body zájmu, radary a další.
3. listopadu 2008 - na základě vašeho hodnocení, ke kterému vás po přečtení vtípků vybízím, vybrán nejlepší e-mail za minulý měsíc.
29. října 2008 - všiml jsem si, že si Vojta, Samotář a Pařízek změnili svého avatara. Dalo by se říci, že k lepšímu. Nechci být pozadu a svojí někdejší "pasovku" měním za nejnovější. V budoucnu ji zkusím malinko zvětšit, aby vypadala lépe (ale ono to stejně moc nepomůže :-D) ;
Dnes jsem "zakopl o článek" jakési Baliny, která se věnuje velice zajímavým tématům, na kterých sice zrovna neulítávám, ale zajímavá pro mne přesto jsou. Mrkněte :)
24. října 2008 - přidána ikona blogu mého bratra pod odkazy, když o to tak hezky na svých stránkách žádá :)
17. října 2008- vyvořena nová podrubrika "Rád bych navštívil" v sekci "Mé psaní-vaše čtení"
14. října 2008 - odstraněn odkaz na blog, jehož autorka přešla odkudsi na píše.cz, tam jsem ji začal číst, později odešla (vrátila se?) na blog.cz a její články začaly býti více sporadické. V současnosti je odkazovaná stránka pouze úložištěm starých článků a tak odkaz ruším... a přiznávám, že jej ruším i proto, že autorka přestala navštěvovat mé stránky a i odkaz na ně zrušila.. Takže Miriam, bez záště, měj se hezky, četl jsem Tě rád.
8. října 2008 - opět upraven název blogu, jelikož mi pořád vrtalo hlavou, že i můj bratr s iniciály VH nevěděl, co je to DH na aktuální "ER-5 a život David Havla", jen přemýšlím, že to ještě přepíši na Život Davida Havla s ER-5... jdu na na to... => "Život Davida Havla nejen s ER-5"
3. října 2008 - na základě vašeho hodnocení vybrán nejlepší e-mail za minulý měsíc
30. září 2008 - vymýšlet pořád nová klíčová slova článků a hlavně si je pamatovat mi přijde pracnější, než vytvářet odkazy, a i když u jednoho článku mám totožná klíčová slova jako u druhého, nějak to nechce fungovat, takže s klíčovými slovy opět (a nevím na jak dlouho :)) končím a vracím se k odkazům, čímž opět nemám vyřešenou provázanost starých článků na nové, ale pouze nových na ty starší...
- pro nedostatek času musím změnit způsob pročítání vašich, mých oblíbených, blogů. Snažil jsem se poctivě číst všechny články, ale opravdu se to nedá, a i díky tomu se mi "moji přátelé" nechtěli rozšiřovat a tak se třeba doposud do mých přátel nedostal blog Contritus - pohled z okna, jejíž články přesto tak rád otvírám z titulní stránky píše.cz => blog přidán do přátel a budou následovat zřejmě další. Těm současným "oblíbencům" se omlouvám, že né každý článek navštívím, začalo to vlastně už tím, že né ke každému píši komentář, ale pokud je to užmožněno, tak každý přečtený alespoň hodnotím, přičemž mi obvykle stačí první dvě známky stupnice.. tak jen pište, pište kolegové moji drazí a vymýšlejte zajímavé názvy článků :)
- upravil jsem název svého blogu z původního nic neříkajícího a tuctového "Davidův blog" na "ER-5 a vše kolem DH" a popis blogu z původního "Blog o .... jen se podívejte do odkazů :)" na "ER-5, VW Golf II, Acer a osobní život"
19. září 2008 - přidán odkaz na osvědčený internetový obchod s potřebami pro motorkáře - Motorkář.net ;
- začal jsem (konečně) s používáním klíčových slov, neb odkazy, na související články mnou ručně vytvářené jsou fajn, ale obvykle je zadávám pouze do nového článku, tudíž starý článek logicky nemůže odkazovat na novější, byť se stejnou tématikou.
9. září 2008 - přidán odkaz na osvědčený internetový obchod s výpočetní technikou DataPoint.cz
4. září 2008 - přidán odkaz na turistické známky
3. září 2008 - za srpen nebyl vybrán nejlepší e-mail, protože skrz mojí zaneprázděnost jsem zveřejnil pouze jediný ; prázdniny skončily, pokračuji tedy s překladem manuálu Kawasaki ER-5
26. srpna 2008 - nehoda s akváriem mne donutila k úpravě odkazů na mém webu ... odkaz na moje akárium byl změněn na "Moje bývalé akvárium" a následně byly odebrány tyto odkazy: CZ atlas akvarijní ryba rostlin, Akvarijní rostliny na objednávku, Potřeby akvaristy, Modely vláčků a odkaz Co nevíte o Titanicu. Tyto odkazy byly přemístěny do článků věnovaných příslušné tématice. Zcela jsem zrušil odkaz "Zajímací", který jsem nějak nezvládal pravidelně aktualizovat... I odkaz na "planetu šperků" opustil můj web.
5. Srpna 2008 - zrušeny rubriky nejlepších e-mailů jednotlivých měsíců, které byly nahrazeny společnou rubrikou "Best of z minula" právě v sekci "Dobré e-maily". Vybrán nejlepší mejl za minulý měsíc, kterým se stal, jak už jsem avizoval tento.
24. července 2008 - založena nová galerie "Rychlodovolená 2008"
15. července 2008 - díky Vojtově píli doplněny k překladům stránek servisní knížky ER-5 obrázky od str. 35
8. července 2008 - s pomocí brašule přidáno počítadlo TopList, nastaveno od číslice aktuálně uvedené na počítadle píše.cz na mém webu
2. července 2008 - vybrán nejlepší došlý e-mail za minulý měsíc ; změněn po dlouhé době odkaz "Zajímací"

23. června 2008 -
do mé galerie "Já s Tulískem" byly v rámci odstraňování restů doplněny fotografie č. 10 a 11

18. června 2008 -
mnou nově objevený "mladý blog" cestovatelky se mi zalíbil natolik, že ho ani "nefiltruji" přes odkazy a je zařezený rovnou do "mých přátel" kam se dle očekávání dostal z odkazů velice zajímavý "fyzmatikův" blog...

13. června 2008 -
jelikož se mi líbí styl i témata psaní na blozích Adio45 a Pařízek, přesunul jsem je oba z odkazů do přátel... naopak jsem do odkazů přidal jeden na blog FYZMATIK, kam docela často zabloudím a ačkoli mi taje těchto věd unikají, o to zajímavější je pro mě pročítání tohto blogu. Po delším rozhodování jsem z odkazů odebral rovněž Slepičkův blog, protože jeho autor píše v poslední době poměrně málo a hlavně většinou pro mne o nezajímavých věcech...škoda, styl psaní se mi líbil...

11. června 2008 -
z krátké zprávy "Co mě čeká a (snad - Bohužel) nemine" jsem se rozhodl udělat krátký článek, abych zjistil, jestli ji, resp. ho někdo vůbec čte, jelikož uvažuji o jejím (jeho) zrušení, leč i s aktualizací často zaostávám... (pozn. autora 19)

6. června 2008 -
celá moje galerie je dokončena a fotky ke všem článkům jsou doplněny... uff

5. června 2008 -
v další činnosti s galeriemi, které od včera předělávám, resp. v jejich doplňování, mě zastavil správce volného prostoru svěřeného k mému spravování, resp. mému blogu... takže zatím zcela zkompletizovaná galerie je "Kawasaki ER-5" tak budu rád, když mrkente a třeba i něco připíšete. Rovněž galerie "Pro začátek" se dočkala přesunů pořadí fotek a je tak zcela dokončena.

- vybrán nejlepší e-mail měsíce května 2008 "Vtípek jak od mé maminky"

4. června 2008 -
po dlouhém odhodlávání se, jsem se dal do úpravy mé galerie (mých galeriií), jelikož jejich maximální počet je omezen a při tomto způsobu ukládání obrázků by mi brzy nestačil => 1) galerie "Inzerát" byla přejmenována na "Kawasaki ER-5", kterou tak budu moci i nadále rozšiřovat

2) galerie "Ještěd 2008", "Mariánská skála 2008", "Jiřetín pod Jedlovou" a "Petrovice => Top Gun hadr" byly probrány a fotky sjednoceny v jedné galerii - "Výlety 2008". Pro jednoduší orietnaci ve fotografiích této galerie se vždy určitá sada fotografií jmenuje stejně, jen se liší (krom obrazu) popiskem a zároveň je každá sada brána jako "jedna desítka" fotografií (tj. 1-9 Ještěd, 10-19 Mariánská skála atd.)

3) odkazy v článcích souvisejících se zrušenými galeriemy byly snad všechny opraveny...

- výsledek není a ani nemohl být vzhledově lepší, než bylo původní uspořádání, ale jde o zvyk a účel světí prostředky

4) konečně změněn obrázek galerie nesoucí hrdý názve "Nejpovedenější fotky"


30. května 2008 -
poslední dobou trávím čas u pc především pročítáním píše.cz a tak se mi povedlo narazit na další blog, který stojí za moji pravidelnou návštěvu, tudíž šup s ním do "přátel" - aneb "Den na piču" a jelikož "Adio45" o kterém jsem si doteď myslel, že je "AUDIO" :), se nechal slyšet, že v budoucnu bude dost psát o motorkách, tak jsem si ho šoupnul do odkazů a časem se uvidí zda i on povýší do "mých přátel"

29. května 2008 -
přidán odkaz na začínající blog "Pařízek píše - prostě obyčejné psaní", jehož majitel minulý týden objevil můj blog, načež jsme si "psali o 500vkách" a jemu se na píše.cz natolik zalíbilo, že začal zde i on psát... a mimo to, má jednoho(-en) velice zajímavého(-ý) koníčka (-k), kterého bych si i já rád v budoucnu osedlal :).. tak uvidíme, jak bude Pařízek psát (nechť se mu daří!) a zda si právem zaslouží místo v "mých přátelích".

28. května 2008 -
do "mých přátel" přidán další blog, kterému jsem nevím proč nemohl doteď nějak přijít na chuť. Až dnes jsem se do něj pořádně začetl a shledal ho opravdu zajímavým... a aby mu nebylo smutno, přidal jsem ještě jeden, s kterým jsem měl dříve stejný "problém".

22. května 2008 -
přesně po měsíci jsem (nejen na naléhání vás, čtenářů) se konečně dokopal k tomu, přeložit další tři stránky z manuálu ER-5

21. května 2008 -
odebrané odkazy na "Super levné pneu" a na "ND na automobily" nahradil tento článek
- v tomto článku opravena data, resp. názvy měsíců, jelikož u mě po dubnu následoval pro změnu duben... Nikdo mě na tento fakt neupozornil, což mě přivádí k zamyšlení, jak pozorně oněch pár desítek návštěvníků tohoto článku čte...

15. května 2008 -
díky bratrově článku se moje stránky staly "mezinárodní"; přidán další odkaz - tentokrát na web, kde nyní trávím poměrně dost času - internetový obchod s náhradními díly AutoPrima ; další blog se dostal mezi mé oblíbené - kterým se zde ještě pořád říká přátelé :)

14. května 2008 -
vytvořena nová galerie - Golf II 1,3 GL, LPG

13. května 2008 -
vytvořena nová rubrika - VW Golf 1,3 LPG, změna pořadí rubrik

7. května 2008 -
změněn obrázek galerie "Viděno Janičky očima", vybrán nejlepší vtip za měsíc duben 2008

25. dubna 2008 -
přidán odkaz "vláčky" - viz. také tento článek.

14. dubna 2008 -
ze seznamu mých přátel jsem odebral čtyři blogy - dva z důvodu, že byly jejich autory zrušeny a dva proto, že s odstupem času jsem obsah oněch stránek vyhodnotil jako pro mě dále nezajímavý... zajímalo by mě, jestli se dá někde zjistit, kolik lidí mě má v přátelích a stejně bych "přátele" přejmenoval na "moje obíbené blogy", což je podle mě výstižnější... také jsem si jeden blog do přátel přidal a vytvořil odkaz na starší a nyní nově obnovované stránky autorky, která "zde" fungovala jako "miriam.pismenkuje"

5. dubna 2008 - změněn úvodní obrázek galerie "Nejpovedenější fotky" kde jsem se doposud poněkud narcisticky vystavoval já za jiný prozatimní

1. dubna 2008 -
poprvé jsem zcela despoticky použil práv administrátora blogu, k čemuž mě dovedl nezájem o někdejší ankety a sám jsem tak rozhodl o nejlepším e-mailu měsíce března roku 2008, viz. zde

31. března 2008 -
změněn úvodní obrázek galerie "Výlety s Modrou"

28. března 2008 -
opět mírná úprava úvodníku - už se stydím :) - kde jsem místo odkazu umístil přímo obrázek mého Mráčka, což budiž bráno jako prozatimní? zadostiučinění ohledně mojí největší hračky v životě...

27. března 2008 -
jako totální fiasko hodnotím návštěvnost, resp. účast čtenářů mého blogu na anketě o nejlepší vtip na mých stránkách za předešlý měsíc, kdy za celý měsíc hlasovalo celkem 7 lidí... jejich volbě se samozřejmě podřídím a články mažu, protože již nebudou mít žádný význam a sami o sobě nic nesdělují a ankety pro příště v této souvislosti nezakládám a despoticky rozhoduji sám

- přidány další fotografie do Galerie "Viděno Janičky očima"

26. března 2008 -
přidán odkaz "Sestav si svůj NTB" na stránku, kde si můžete sestavit vlastní notebook obdobně jako je tomu dobrým zvykem u desktopů...

21. března 2008
- u Miriam jsem našel odkaz na vynikající www stránku, kam jsou zapisovány chyby objevené ve filmech - šup s ní do mých odkazů..

- zrovna tak jsem přidal odkaz na "dvdplanet", kde si můžete mimo jiné najít informace o spoustě filmů včetně jejich DVD obalu-ů...
- opět mírně přepracován úvodní text, snad již do finální podoby...


18. března 2008 - jelikož většinu článků píši v zaměstnání, musel jsem dnes pro pracovní vytížení uložit článek "Oblečení na motorku" do rozepsaných, což vedlo (jak jsem věděl) k vynulování jeho čtenosti... a to neměl vůbec špatné číslo :( každopádně jsem do něj připsal info o mých motokalhotech...

- přidán odkaz na "motorkáři.cz"

16. března 2008 - přidán odkaz na moje nejoblíbenější rádio "EVROPA-2", které jinak než na netu nechytím :( ... a doma internet nemám a v práci mi přehrávání z webu nefunguje :(... tak jsem si teda pomohl :-D

14. března 2008 - po tři a půl hodinovém úsilí se mi povedlo ztvárnit nový titulek tohoto blogu, který by měl vystihovat to, o čem tento blog především je , resp. proč byl založen... neodolal jsem "budíkům" které zde byly jako první a tak se prostě musely pro "velký úspěch" vrátit, nicméně i druhý titulek tohoto blogu, který byl nejpracnější ze všech mých grafických činností - (viz. zde) byl částečně použit :)...

11. března 2008 - založena nová rubrika "NEDOPORUČUJI"

- rubrika "PC svět" přejmenována na "Svět počítačů", protože jsem zjistil, že se nevědomky názvem opičím po svém bratrovi...

- rubrika "Hry" přejmenována na "Hry a programy"

6. března 2008 - zrušen text titlku (záhlaví stránky) "Rádi s Jančou coráme po vlastech českých, teď už budeme courat (i) po dvou kolech", protože se mi nepovedlo ho vycentrovat ani na desátý pokus... příště bude součástí obrázku titulku, pokud vůbec bude někdy ještě jeho součástí...

3. března 2008 - dopsána stupnice mého hodnocení (čehokoliv) do Úvodního textu blogu

- rubrika "Mé články" a rubrika "Postřehy" byla sloučena do společné rubriky "Mé články a postřehy" která je spolu s rubrikou "Výlety" obsahem rubriky "Mé psaní - vaše čtení"

- dosud napsané články přerozděleny do nově vytvořených rubrik

2. března 2008 - rubrika "Dobré e-maily" přerozdělena na na "Aktálně" a "Únor 2008"

29. února 2008 - den navíc, den přestupného roku... takže den změn... rozhold jsem se využít novinky administrace webu - uspořádání rubrik, kde jedna rubrika může obsahovat nově další rubriky... provedené změny ještě nejsou definitivní, ani dodělané a prozatím jsou takovéto:

- "Nejlepší e-mail" přejmenován na "Dobré e-maily", založena nová rubrika "E-mail měsíce" s podrubrikou "Únor 2008" kde jsou nově vytvořeny dvě ankety, v kterých mi (snad) pomůžete zvolit ten NEJ vtip, z uvedených, za končící měsíc únor 2008.

- rubriky "Příručka ER-5" a "O mojí ER-5" přesunuty do nové rubriky "Kawasaki ER-5"

- rubrika "Moje články", "Postřehy" a "Výlety" sloučena pod hlavní, novou, rubriku "Mé psaní-Vaše čtení".
- rubriky "V nejlbižší době" + "Zde nejnovější" zařazeny pod společnou novou rubriku "Novinky"
- rubrika "Moje ER-5" přejmenována na "Moje Modrá"
- rubrika "ACER Aspire 5101" přejmenována na "ACER"


- nově založená rubrika "PC svět" spolkla rubriku "Acer Aspire 5101" a zároveň je rozdělena do rubrik "Úpravy systému", "Hry" a "Zajímavosti"

Pozn. autora: změny na mě působí prozatím spíše chaoticky, ale věřím, že se vše doladí a podá a bude lepší jak původní rozdělení.... doufejme!

26. února 2008
-
přidány další, snad zajímavé a užitečné, odkazy
- vyměněn odkaz "Zajímací", který Vás nyní přesměruje na "Operátorské sms"

25. února 2008
-
doplněny chybějící fotografie do článku o "Padácích na ER-5"

22. února 2008
-
mírně přepracován a částečně doplněn úvodní text blogu
- zadána nová anketa blogu na téma "Jak se chovám k motorkářům"

20. února 2008
-
přidána nová rubrika "Výlety" kam byl po právu přesunut i článek "Výlet na Ještěd"
- v souvislosti s novým článkem "Maránská skála 2008" vytvořena nová stejnojmená galerie - od příště do novinek nezapisuji


19. února 2008
-
jelikož jsem zjistil, že nejnavštěvovanější článek na mých stránkách je "Ovladače Acer" a je v něm de-facto pouze povídání o tom, proč jsem se rozhodl pro ten který notebook a pak odkaz na stránku výrobce těchto notebooků, což je de facto "klamavá reklama", které jsem se dopustil, ač nerad (sakra, to je souvětí), registroval jsem se na edisk.cz kam v budoucnu nahraji ovladače, které jsem postahoval k právě mému notebooku a výše citovaný článek tudíž rozděluji na "Ovladače pro ACER" a na "Mé ano pro Acer".

Tímto se zráveň omlovám všem, kteří na moje stránky zabloudí(-ili) jen kvůli ovladačům, které zde stejně nenašli...

-
přidán odkaz "Dříve než nakoupíte" na web www.hledejceny.cz


18. února 2008
-
zavedena nová rubrika "Nejlepší e-mail"

13. února 2008
-
doplněny obrázky k přeloženým stranám manuálu Kawasaki ER-5 do strany 18 včetně
- opraven nefungující odkaz na stránky Kawasaki ER-5

12. února 2008
-
přidána galerie "Ještěd 2008" a původní (příslušné) galerie rozšířeny o fotky z tohoto výletu
- doplněny fotky modulu RAM DDR2 do notebooku do článku "z 512 MB na 2,50 GB RAM"
- od dnešního data budou vytvářeny odkazy související s dříve zveřejněným články, které budou zmiňovány v nově vytvořených článcíh

5. února 2008
-
přidána nová galerie "Nejpovedenější fotky"


30. ledna 2008

- zrušeny jednolivé příspěvky v sekci "Zde nejnovější" a přepsány do jedné krátké zprávy "Nejnovější aktualizace" chronologicky řazené od nejnovějšího záznamu po nejstarší

29. ledna 2008

- přidána galerie "Já s Tulískem"

28. ledna 2008

- doplněny obrázky k příslušným stránkám servisní knížky ER-5
- založena rubrika "ACER Aspire 5101" aneb můj noťas
- zrušena rubrika "Ve zkratce"

25. ledna 2008

- dopsán odstavec do článku "Jak to všechno začalo" v sekci "Moje články" + PŘIDÁNY RECENZE uvedených PŮLLITRŮ...

24. ledna 2008

- dokoupili jsme si kukly viz. konec článku "Obleční na motorku"
- byli jsme v kině - kritika filmu Kozelná romance v sekci Moje články

23. ledna 2008

Přidán odkaz na webCameru Velkého Dářka, kde jsem prožil loni báječnou dovolenou se svojí milovanou přítelkyní a jejími rodiči a kde mě letos budete mít šanci (snad) taky vidět, budu vám mávat u toho sloupu

Rozdělení článku "Překlad z NJ" do jednotlivých kapitol Přiručky ER-5

22. ledna 2008


info: názvy všech nových článků sem nepřipisuji, jen ty "hlavní"

- změněn obrázek v záhlaví, sice to není tak úplně ono, jak bych si přál, ale je to originální...
- změněn odkaz v sekci zajímací
- doplněn obrázek motorky v garáži do článku "Slasti a strasti prvých 100 km"
- doplněn obrázek lapače snů do článku "Lapač snů"
- doplněny informace výrobce o mém moto oblečení ve článku "Oblečení na motorku"
- změněn odkaz fóra o ER-5 na celý hostitelský web o ER-5, odkud se dá (mimo jiné) do fóra též přihlásit
- přeložena další stránka ze servisní knížky ER-5

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 12. 02. 2008 - 16:50
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 akvarko* 29. 02. 2008 - 17:39
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 29. 02. 2008 - 17:43
RE(3x): Aktualizace blogu 2008-2009 akvarko* 29. 02. 2008 - 17:52
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 akvarko* 28. 03. 2008 - 18:35
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 28. 03. 2008 - 20:09
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 01. 04. 2008 - 15:04
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 02. 04. 2008 - 06:25
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 samotar®vzpomina.cz 02. 04. 2008 - 00:36
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 02. 04. 2008 - 06:36
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 25. 04. 2008 - 20:44
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 28. 05. 2008 - 15:19
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 milan* 30. 05. 2008 - 10:37
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 30. 05. 2008 - 11:20
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 30. 05. 2008 - 12:34
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 06. 06. 2008 - 21:18
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 11. 06. 2008 - 15:02
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 12. 06. 2008 - 06:32
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 cestovatelka* 19. 06. 2008 - 20:14
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 19. 06. 2008 - 21:39
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 milan* 27. 08. 2008 - 10:19
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 27. 08. 2008 - 14:18
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 01. 10. 2008 - 21:11
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 03. 10. 2008 - 07:09
RE(3x): Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 03. 10. 2008 - 15:51
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 08. 10. 2008 - 21:35
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 contritus 09. 10. 2008 - 09:04
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 09. 10. 2008 - 15:32
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 27. 10. 2008 - 12:18
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 contritus 15. 12. 2008 - 11:24
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 15. 12. 2008 - 11:47
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 04. 01. 2009 - 21:36
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 05. 01. 2009 - 14:38
RE(3x): Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 05. 01. 2009 - 16:23
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 hablina 09. 01. 2009 - 09:16
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 09. 01. 2009 - 14:13
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 21. 01. 2009 - 14:05
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 14. 03. 2009 - 10:12
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 16. 03. 2009 - 14:12
RE(3x): Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 16. 03. 2009 - 17:10
RE(4x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 16. 03. 2009 - 17:11
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 klementuv-moped 19. 03. 2009 - 23:13
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 20. 03. 2009 - 14:10
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 19. 06. 2009 - 20:42
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 19. 06. 2009 - 21:02
RE(3x): Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 19. 06. 2009 - 21:11
RE(4x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 19. 06. 2009 - 21:25
RE(5x): Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 19. 06. 2009 - 21:44
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 adio45 22. 06. 2009 - 20:35
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 23. 06. 2009 - 06:13
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 newold®blbne.cz 13. 10. 2009 - 19:30
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 13. 10. 2009 - 19:33
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 vojtahavel 14. 10. 2009 - 16:10
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 15. 10. 2009 - 06:28
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 adio45 15. 10. 2009 - 18:44
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 16. 10. 2009 - 06:23
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 buri 16. 10. 2009 - 09:29
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 16. 10. 2009 - 10:36
RE: Aktualizace blogu 2008-2009 parizek 28. 11. 2009 - 02:20
RE(2x): Aktualizace blogu 2008-2009 davidhavel 28. 11. 2009 - 10:51