BEZ elektřiny od ČEZu

27. duben 2015 | 19.49 |

 Za okny nám právě zuří první pořádná jarní bouřka, není divu, vedra posledních dní byla až překvapivá, ale přivádí mne to k myšlence, jak dlouho zase budeme asi tentokrát bez proudu? Začátkem minulého měsíce, jak větry duly všemi směry v síle nevídané, jsme byli bez elekřiny 31 hodin. Bylo zábavné sledovat jak odumírají přístroje požírající proud a mající záložní baterii - notebook, tablet, metoestanice, "chytrý" telefon... méně zábavná byla klesající teplota v místnostech, páč zemní vrt bez čerpadla tepla moc nerozvede a naopak stoupající teplota v ledničce, která se záhy mohla vyrovant s tou v místonstech. Překvapivé bylo, jak dlouho udrží bojler teplou vodu a mrazák zmrzlé potraviny. Po 24 hodinách "pozorování" evakuuji svoji zmrzlou rodinu k manželčiným rodičům a rozmrzající maso včetně sebe k panu bratru do azylu.

Volat na zpoplatněnou zákaznickou linku ČEZu bylo jak házet hrách na zeď...opravdu chcete mluvit s operátorem?  a fakt vám nejde proud? a tak dlouho jo?  no my toho teď máme hodně.. ale jste první kdo z vaší vsi volá.. tak si zavolejte za hodinu a snad vám budeme moci říci více... opravdu chcete mluvit s operátorem? no my toho teď máme hodně... ale jste první kdo z vaší vsi volá.. COŽE?!... na operátory nebývám hrubý, tím méně zlý a sprostý.. sám jsem s touto prací chvilku koketoval a vím, co to je za hnus, ale tuhle paní jsem regulérně poslal s nabídkou "další pomoci" do... háje! A to jsem se držel. O pár hodin později... opravdu chcete mluvit s operátorem? No, my toho máme hodně a vy jste tepre druhý kdo volá, opravujeme to postupně, jak přichází hlášení.. ale od vás teprve před hodinou volala paní XY... třískám telefonen, bohužel pouze pomyslně.. než jsem zavěsil, měl jsem s ním mlátit o stůl... marnost nad marnost. Ještě, že azyl u bratra byl příjemný, navzdory souložícím sousedům.

Potěšilo mne, že místostarosta naší obce sepsal reklamaci na služby ČEZu, ke které jsme se připojili. Dnes přišla odpověď.

ČEZ

Mezi řádky se dá dočíst, že jsme všichni lháři a že vše bylo prokazatelně v pořádku, protože během 1,5 dne hodinu elektřina přeci šla! :D Nešla, nevadí, děkujeme, ČEZu! A utéci? Kam? dráty používají všechni čezácké...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: BEZ elektřiny od ČEZu lentilka®sdeluje.cz 28. 04. 2015 - 08:22
RE(2x): BEZ elektřiny od ČEZu davidhavel 28. 04. 2015 - 20:28